Založ si blog

Hliadkovacia stanica

Dvere sa pomaly zasúvali a skrz priechod som uvidel ženu v strednom veku. Priľnavý oblek, štandardne v sivobielej kombinácii hviezdnych hliadok zvýrazňoval jej veľké tučné telo. Čierne vlasy prikrývali plecia i nakukovali po lopatky na chrbát. Jemné fúziky popod nos robili z tejto vojačky viac muža ako ženu.
‘Ešteže má veľké prsia, ‘ pomyslím si.
„Zdravím, vybalím si veci a dám si sprchu,“ vravím, a pravou rukou si škrábem hlavu nad pravým uchom, toto bude moja spoločnosť dokým ma zase neprevelia inde.
„Ok, “ pokus o úsmev by bol super, ale žiaden sa nekonal.
Tlstoch prešiel z jej hliadkovacej stanice do transportnej lode. Dvere za ním sa zatvorili a my dvaja sme zostali sami.
„Prídi ku mne potom!“
Prekvapené oči a naklonená hlava prekvapili aj mňa.
„Myslel som, že dáme sex na privítanie,“ pripadalo mi to ako samozrejmosť.
Všade, kde som bol, som strávil vyše tri či štyri obehy. Keďže hviezdna flotila s tým rátala, že hliadky dlho trvajú, tak každého člena menili po štyroch obehoch, tak aby polovicu obehu bol s jedným človekom a druhú polovicu s iným. Mal som šťastie, že som žil v čase mieru, v časoch rebélie pred dvesto obehmi tvorili posádky iba muži.
Dáma sa zvrtla a odišla preč. Dúfal som, že dá sprchu tiež, vyzerala v tvári dosť spotená.

„To si nemyslel vážne, že?“
„Sex? Pre mňa je to samozrejmé, že keď si žena a ja muž, tak spolu riešime aj takéto veci. “
„To si vyhoď z hlavy!“ pripomínala malé trucovité decko, ktoré by sa chcelo každú chvíľu hodiť o zem.
„Počuj, rob ako myslíš. Ale za prvé je to bežné, že na hliadkovacich staniciach ľudia spolu sexujú a za ďalšie, nemáš sa tu pred kým hanbiť. Rozprával som sa aj s inými hliadkami a všade je to tak. Ty si asi nová, že?“ pre mňa bolo vypýtať si sex niečo ako povedať, že som hladný a potrebujem najesť.
„No, je to moja druhá výmena a ten pred tebou to po mne nechcel.“
„Chmuľo!“ vyhŕklo zo mňa. Niežeby bola ona nejako pekná, ani ja som už v mojom veku nebol extra krásavec, ale vedel som, ako človek trpí, keď dlho nemá sex.
Tu na hliadkovacich staniciach človek nemal ani na výber: pekná či škaredá, tučná či štíhla, stará či mladá, človek musel brať každú. Niektorá odolávala aj dva cykly, niektorá prišla sama aj do sprchy hneď po príchode ani som nestihol vybaliť svoje veci.

Cyklus na to sedela v pilotnej kabíne, kontrolovala záznamy a robila softwarovú údržbu. Počula dvere na kabíne, no neobratila sa.
Pohladil som jej vlasy, a jemne som jej ich zapletal do jednoduchého copu. Sklonil som hlavu a moje nosné dierky nasali tú krásnu kokosovu vôňu.
Dlane mi sklzli na ramená a silnými stiskmi som masíroval plecia. No akonáhle som koncami prstov nabral smer k prsiam, striaslo ju.
„Prestaň!“ čakal som, že to povie.
Ústami som ju rýchlo pobozkal na vlasy. Otočil som sa a odišiel z kabíny. Netrvalo dlho a počul som, že sa dvere otvárajú. Schovaný za výklenkom som čakal, kedy prejde okolo a zľahka ju capnem po zadku.
V okamihu sa otočí a strelí mi facku. Rátam s tým, a v okamihu dopadu jej chytám ruku, voľnou rukou ju stisnem za druhú a celým telom ju pritláčam k stene chodby. Hlava lieta na rôzne časti tváre, bozkávam ju ako šialený. Uhýba, nechce, aby moje a jej pery splynuli v jedno. Jej ruky pomaly vytáčam do polohy, že sa vzdáva. zmyselne ju kusnem do pleca a počujem tichý vzdych. Kusnutia opakujem, a odpor v rukách slabne. Ruky teda púšťam a moje dlane putujú od pliec cez prsia až na zadok.
Keď vzdychy zosilňujú , rozopínam zips na obleku a ruky sa vydajú na prechádzku nahým telom.
‘Ach, ty potvora, a spodnú kombinézu máš kde?’ práve mi dochádza, že hrala so mnou hru. Nie, nebudem jej nič hovoriť, iba silno stískam zadok, kým ona rozopína môj oblek, pod ktorým úmyselne tiež nemám kombinézu…

Vlna

31.08.2019

Pôvodne uverejnené na scifi.sk Star Trek fiction "Pane, hirogenska loď na obzore. Mám nadviazať spojenie?" vesmírne ticho hliadkujúceho Vtáka prerušilo hlásenie vojaka. "Nie, netreba, " romulansky viac »

Láska cez dva životy

17.08.2019

Ahoj, stále myslím, kde som videl tvoj pohľad. Nie, nebolo to v tomto živote. Vtedy, áno, presne vtedy, v minulom živote si za mnou prišla. Tvoj zaľúbený pohľad žobronil o trochu lásky. Chudá viac »

U Freda

22.06.2019

Pôvodne uverejnené na scifi.sk ako poviedka na počkanie "18.23," hovorím si pre seba, keď som s priateľkou vošiel k Fredovi, miestnej pizzerii. Objednávam dve malé kofoly a jednu pizzu. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 67842x
Priemerná čítanosť článkov: 600x

Autor blogu

Kategórie