Založ si blog

Láska cez dva životy

Ahoj,
stále myslím, kde som videl tvoj pohľad. Nie, nebolo to v tomto živote.
Vtedy, áno, presne vtedy, v minulom živote si za mnou prišla. Tvoj zaľúbený pohľad žobronil o trochu lásky. Chudá pevná postava, na krátko ostrihané hrdzavé vlasy a trochu mužský postoj robili z teba nesympatickú ženu. Okuliare ešte viac zdôrazňovali tvoje silno namaľované pery.
Áno, viem. Bol som kurevník, balil som každú krajšiu ženu, ktorá prešla okolo. Aj tebe sa páčil môj úsmev a videla si niečo vo mne viac. Nikdy som nepochopil čo.
Koľko krát som ti ponúkol sex, v domnení, že sa ťa tak zbavím. Niekoľkokrát si ma uvidela, ako sa s nejakou ženou bozkávam, raz dokonca si ma videla pri sexe.
Ale prečo? Prečo si ma toľko milovala? Prečo si túžila viac po mojom pohladeni a mojom úprimnom objatí, ako po divokom sexe a vášnivých bozkoch? Túžila si po vzťahu so mnou, hoci si vedela, že väčšinou to sexom u mňa končilo.
Nie, neveril som na lásku. Bál som sa lásky, bál som sa, že vernosť jednej nesympatickej žene ma zničí. Bol som nenásytný po ženskom tele, po rôznych prichutiach, ktoré tento organizmus ponúka. Jedna bola ako kaviar, druhá ako sladký koláč. Ty si mi pripadala odporná ako tofu.
Tvoje neustále pohľady zaľúbenej žaby ma prenasledovali ako výčitky toho, že som skazený. Neznášal som ten pocit. Bola si pre mňa sudcom, ktorý ma chcel vykúpiť, ale čím viac som si uvedomoval tvoju nesexuálnu lásku, tým viac som ťa začínal nenávidieť. To, že si mi bola nesympatická, to som vedel pochopiť, no nechápal som , prečo ma ľúbiš, mňa, skazeneho hriešnika, ktorý neváhal pomilovať a odkopnúť každú ženu. Ubližoval som každej a ubližoval som i tebe, tým, akým som bol a tým, že som ťa odmietal.
Nie, ja som nevedel, čo je to láska, nevedel som, čo je to niekoho milovať inak ako dotykmi a sexom.
Jedného dňa, áno, práve vtedy, keď si ma načapala s nejakou pipkou, tak som ťa poslal do horúcich pekiel. Za to, že za mnou stále doliezaš a že sa správaš ku mne ako starostlivá matka. Môj divoký rehot a moja nehanebná odvalenosť spôsobili, že to z teba vytrysklo ako gejzír v plnej sile.
Presne tak, tvoje zranené srdce nevydržalo už nápor bolesti a preklialo ma, aby som túžil po láske a nedostával ju, aby ma ženy odmietali kvôli môjmu škaredému výzoru a ja som rovnako trpel, ako ty po celý život.
V tomto živote ma moja karma dohnala. No nielen mňa. Aj ty si dostala výprask, aby si sa naučila, že nemožno žiť v sebazničujúcom vzťahu. No ako náhradu za utrpenie v minulom živote máš milujúceho muža.
A ja teraz blúdim životom, nemilovaný, pohŕdaný a odmietaný ženami, túžiaci po láske. Stretávam ženy z minulých životov a nahradzujem im nelásku svojou láskou. Odpykávam si trest, ktorý mi vymeralo tvoje láskave a zaľúbené srdce. Každý deň zažívam nelásku, aby som pochopil, aká je dôležitá láska v našich životoch. Aby som sa naučil milovať samého seba a aj druhých tou správnou mierou, a aby som druhým úmyselne neublížoval.
Najväčší paradox toho je to, že ja, kurevník bez srdca, ktorý ti ubližoval, prichádzam za tebou, aby ty si ma učila láske. Nechápem, prečo zrovna ty, možno je to osud, ktorý takto dáva veci do poriadku. Možno je to povestná karma, ktorá nás všetkých vedie k vzájomnej láske. Možno si posol od Lásky, ktorá ťa poslala ma naučiť láske, a keďže to nešlo v minulom živote, tak to Láska zariadila tak, aby sme sa stretli aj v tomto a obaja, každý svojím spôsobom, sa k tej Láske navrátili.
Nech je požehnaná Láska, ktorá nás nekonečne miluje!

Vlna

31.08.2019

Pôvodne uverejnené na scifi.sk Star Trek fiction "Pane, hirogenska loď na obzore. Mám nadviazať spojenie?" vesmírne ticho hliadkujúceho Vtáka prerušilo hlásenie vojaka. "Nie, netreba, " romulansky viac »

Hliadkovacia stanica

18.08.2019

Dvere sa pomaly zasúvali a skrz priechod som uvidel ženu v strednom veku. Priľnavý oblek, štandardne v sivobielej kombinácii hviezdnych hliadok zvýrazňoval jej veľké tučné telo. Čierne vlasy viac »

U Freda

22.06.2019

Pôvodne uverejnené na scifi.sk ako poviedka na počkanie "18.23," hovorím si pre seba, keď som s priateľkou vošiel k Fredovi, miestnej pizzerii. Objednávam dve malé kofoly a jednu pizzu. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 113
Celková čítanosť: 67845x
Priemerná čítanosť článkov: 600x

Autor blogu

Kategórie