Založ si blog

Tanečník

Keď sa zoznamujem s ľuďmi, zvyknem im hovorievať s úsmevom na perách, že som pochôdzkar. V skutočnosti som manipulant vo fabrike, pripravujem bedne a iné potrebné veci, aby  ľudia mohli vyrábať. A až potom, keď nie je čo pripravovať, robím pochôdzky a kontrolujem stav vecí.
Celkom nedávno sa mi stala vďaka príprave bední jedna drobná veselá príhoda. Skladník priniesol poskladané bedne a ako ich rozkladá, všimnem si, že jeden vrchnák je otočený naopak, no nestíham niečo reklamovať, lebo vozíčkar sa snaží vyhrať v Rally Monte Carlo s cieľom ďaleko v sklade.
Nič zvláštne v lete, ale v čase zimy po nedávnom daždi vzniklo vnútri vrchnáka miniklzisko. Kolega, vysmiaty mladý údržbár, ide akurát okolo. Poskladané bedne tvorili vyvýšené pódium a poloha takmer uprostred haly mu vnukli zaujímavú myšlienku ako predviesť svoje zabávačské schopnosti.
Miesto pomoci skáče na pódium na klzisko.
„Danka, pozeraj!“ avšak neobjaví sa len blonďatá hlava, veselý kolegov hlas naznačil, že niekto má Vianoce aj pár týždňov po Novom roku.
Táto detská radosť vedie mladého muža k tanečným kreáciam, že ani samotný Mr. Bean by sa za neho nemusel hanbiť. Kolega stojí na jednom mieste, naznačuje malé kĺzavé pohyby a vlní sa sťa barový tanečník pri tyči.
Škŕ…
Puk.
Čľap.
Než sa mladík stihne spamätať,  kúpe sa vo vode. Jeho topánky plné odvetrávacích otvorov, aby sa nohy v tom horku nepotili, ihneď načerpali dostatok ľadového osvieženia a kolega červený ani kontrolka na strojných senzoroch vyskakuje von a sťa vodník trieli na šatňu zanechajúc mokré stopy.
Áno, najbližšie dni bude hviezda môjho úseku zvaná „tanečník na tenkom ľade“.

Bordel

18.06.2018

Ohnivé pero Q1 2018: "Počúvaj,“ obrovský entuziazmus naplnil vesmírny čln, „dostal som ohromný nápad.“ „Zase chceš pašovať tie myši cez polku galaxie a predávať ich trikrát pod cenu viac »

Parte

27.05.2018

Cestou po parkovisku k môjmu autu som si všimol, že vo vedľajšom aute sedí asi o 15 rokov mladšie žieňa. Blonďavá hlava, vkusný účes a vyletnený outfit vzbudzovali moje sympatie. 'Už len viac »

Milujem ju

06.05.2018

Milujem ženu. Je to láska môjho života. Žena, ktorá ma za chvíľu bude nenávidieť a budem pre ňu ten najhorší na svete. Milujem na nej jej ženskosť. A i náhodným dotykom a bozkom na ruku viac »

Graf, ekonomika

Slovensko je v rebríčku konkurencieschopnosti na 42. mieste

17.10.2018 07:34

Slovenská republika sa v najnovšom rebríčku konkurencieschopnosti Svetového ekonomického fóra umiestnila na 42. mieste. Oproti minulému roku si pohoršila o dve miesta.

marihuana, drogy

Kanada sa stala najväčším legálnym trhom s marihuanou na svete

17.10.2018 06:17

Po celej Kanade sa otvorí 111 legálnych obchodov s marihuanou.

CT prístroj, lymfóm

Prístroje pribúdajú, pacienti aj tak čakajú

17.10.2018 06:00

Fakt, že v nemocniciach postupne pribúdajú nové prístroje, pacienti stále príliš necítia.

potraviny, zelenina,

Odvod zatrasie obchodmi

17.10.2018 06:00

Reťazce majú štátu platiť dvojnásobok toho, čo doteraz odvádzali na daniach.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 39756x
Priemerná čítanosť článkov: 386x

Autor blogu

Kategórie