Založ si blog

Tanečník

Keď sa zoznamujem s ľuďmi, zvyknem im hovorievať s úsmevom na perách, že som pochôdzkar. V skutočnosti som manipulant vo fabrike, pripravujem bedne a iné potrebné veci, aby  ľudia mohli vyrábať. A až potom, keď nie je čo pripravovať, robím pochôdzky a kontrolujem stav vecí.
Celkom nedávno sa mi stala vďaka príprave bední jedna drobná veselá príhoda. Skladník priniesol poskladané bedne a ako ich rozkladá, všimnem si, že jeden vrchnák je otočený naopak, no nestíham niečo reklamovať, lebo vozíčkar sa snaží vyhrať v Rally Monte Carlo s cieľom ďaleko v sklade.
Nič zvláštne v lete, ale v čase zimy po nedávnom daždi vzniklo vnútri vrchnáka miniklzisko. Kolega, vysmiaty mladý údržbár, ide akurát okolo. Poskladané bedne tvorili vyvýšené pódium a poloha takmer uprostred haly mu vnukli zaujímavú myšlienku ako predviesť svoje zabávačské schopnosti.
Miesto pomoci skáče na pódium na klzisko.
„Danka, pozeraj!“ avšak neobjaví sa len blonďatá hlava, veselý kolegov hlas naznačil, že niekto má Vianoce aj pár týždňov po Novom roku.
Táto detská radosť vedie mladého muža k tanečným kreáciam, že ani samotný Mr. Bean by sa za neho nemusel hanbiť. Kolega stojí na jednom mieste, naznačuje malé kĺzavé pohyby a vlní sa sťa barový tanečník pri tyči.
Škŕ…
Puk.
Čľap.
Než sa mladík stihne spamätať,  kúpe sa vo vode. Jeho topánky plné odvetrávacích otvorov, aby sa nohy v tom horku nepotili, ihneď načerpali dostatok ľadového osvieženia a kolega červený ani kontrolka na strojných senzoroch vyskakuje von a sťa vodník trieli na šatňu zanechajúc mokré stopy.
Áno, najbližšie dni bude hviezda môjho úseku zvaná „tanečník na tenkom ľade“.

Bordel

18.06.2018

Ohnivé pero Q1 2018: "Počúvaj,“ obrovský entuziazmus naplnil vesmírny čln, „dostal som ohromný nápad.“ „Zase chceš pašovať tie myši cez polku galaxie a predávať ich trikrát pod cenu viac »

Parte

27.05.2018

Cestou po parkovisku k môjmu autu som si všimol, že vo vedľajšom aute sedí asi o 15 rokov mladšie žieňa. Blonďavá hlava, vkusný účes a vyletnený outfit vzbudzovali moje sympatie. 'Už len viac »

Milujem ju

06.05.2018

Milujem ženu. Je to láska môjho života. Žena, ktorá ma za chvíľu bude nenávidieť a budem pre ňu ten najhorší na svete. Milujem na nej jej ženskosť. A i náhodným dotykom a bozkom na ruku viac »

Islamský štát, džihád

V Nemecku obvinili muža z plánovania útoku na klzisko v Karlsruhe

14.08.2018 23:08

Muž podstúpil výcvik ostreľovača u Islamského štátu v Iraku v roku 2016, potom sa v roku 2017 vrátil do Nemecka.

Erdogan

Ignorujte iPhone. Erdogan žiada od Turkov bojkot elektroniky z USA

14.08.2018 22:46

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v utorok vyhlásil bojkot elektroniky zo Spojených štátov.

maduro

V súvislosti s pokusom o atentát na Madura zatkli generála

14.08.2018 20:43

Podľa venezuelských predstaviteľov boli pri pokuse o atentát využité dva drony naložené plastickými trhavinami.

Jozef Roháč

Jozef Roháč sa priznal k vražde, za ktorú si odpykáva trest iný človek

14.08.2018 20:27

Slovák sa priznal k vražde podnikateľa Józsefa Prisztása, pričom súd pred dvoma rokmi právoplatne odsúdil za tento skutok Istvána Hatvaniho.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 36786x
Priemerná čítanosť článkov: 357x

Autor blogu

Kategórie