Založ si blog

Okamih

Povedala, že okamih. Odvtedy ubehlo pár rokov. Ale on si uchovával vo svojom srdci jej obraz. Najmä tvár a jej pohľad nehy, ktorý ho zraňoval na samej hĺbke jeho srdca. Bol to aj jej jemný úsmev, ktorý ho hypnotizoval a paralyzoval jeho mužskost.

Veľakrát si na ňu spomenul a predstavoval jej tvár.  A keď bola jeseň, v hnednúcom lístí videl jej vlasy poprepletané jesennými kvetmi.

Nedávno ju zahliadol. Na okamih. Ale ten okamih videl všetko čo s ňou zažil. V tom okamihu si spomenul aj na jej divoký a nespútaný smiech, a rezonoval v ňom ako hukot zvonov uprostred tichej horskej doliny.

Videl ju v dave ľudí. Na okamih. Prišla sa pozrieť na to čo vídavala od detstva. Na okamih cítila ako ju drží otec za ruku a ona ako malé dievčatko hľadela na to malé pohyblivé drevené divadielko.

Nezbadala, že na okamih sa niekto na ňu pozrel. Už nebola to malé plaché dievčatko, ale dozrievajúca žena. Jej črty sa zmenili a stala sa z nej krásavica aj na duši. Ale aj ten okamih mu stačil aby v nej spoznal tú, čo sa odmlčala len „na okamih“

Bordel

18.06.2018

Ohnivé pero Q1 2018: "Počúvaj,“ obrovský entuziazmus naplnil vesmírny čln, „dostal som ohromný nápad.“ „Zase chceš pašovať tie myši cez polku galaxie a predávať ich trikrát pod cenu viac »

Parte

27.05.2018

Cestou po parkovisku k môjmu autu som si všimol, že vo vedľajšom aute sedí asi o 15 rokov mladšie žieňa. Blonďavá hlava, vkusný účes a vyletnený outfit vzbudzovali moje sympatie. 'Už len viac »

Milujem ju

06.05.2018

Milujem ženu. Je to láska môjho života. Žena, ktorá ma za chvíľu bude nenávidieť a budem pre ňu ten najhorší na svete. Milujem na nej jej ženskosť. A i náhodným dotykom a bozkom na ruku viac »

Graf, ekonomika

Slovensko je v rebríčku konkurencieschopnosti na 42. mieste

17.10.2018 07:34

Slovenská republika sa v najnovšom rebríčku konkurencieschopnosti Svetového ekonomického fóra umiestnila na 42. mieste. Oproti minulému roku si pohoršila o dve miesta.

marihuana, drogy

Kanada sa stala najväčším legálnym trhom s marihuanou na svete

17.10.2018 06:17

Po celej Kanade sa otvorí 111 legálnych obchodov s marihuanou.

CT prístroj, lymfóm

Prístroje pribúdajú, pacienti aj tak čakajú

17.10.2018 06:00

Fakt, že v nemocniciach postupne pribúdajú nové prístroje, pacienti stále príliš necítia.

potraviny, zelenina,

Odvod zatrasie obchodmi

17.10.2018 06:00

Reťazce majú štátu platiť dvojnásobok toho, čo doteraz odvádzali na daniach.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 39755x
Priemerná čítanosť článkov: 386x

Autor blogu

Kategórie