Založ si blog

Okamih

Povedala, že okamih. Odvtedy ubehlo pár rokov. Ale on si uchovával vo svojom srdci jej obraz. Najmä tvár a jej pohľad nehy, ktorý ho zraňoval na samej hĺbke jeho srdca. Bol to aj jej jemný úsmev, ktorý ho hypnotizoval a paralyzoval jeho mužskost.

Veľakrát si na ňu spomenul a predstavoval jej tvár.  A keď bola jeseň, v hnednúcom lístí videl jej vlasy poprepletané jesennými kvetmi.

Nedávno ju zahliadol. Na okamih. Ale ten okamih videl všetko čo s ňou zažil. V tom okamihu si spomenul aj na jej divoký a nespútaný smiech, a rezonoval v ňom ako hukot zvonov uprostred tichej horskej doliny.

Videl ju v dave ľudí. Na okamih. Prišla sa pozrieť na to čo vídavala od detstva. Na okamih cítila ako ju drží otec za ruku a ona ako malé dievčatko hľadela na to malé pohyblivé drevené divadielko.

Nezbadala, že na okamih sa niekto na ňu pozrel. Už nebola to malé plaché dievčatko, ale dozrievajúca žena. Jej črty sa zmenili a stala sa z nej krásavica aj na duši. Ale aj ten okamih mu stačil aby v nej spoznal tú, čo sa odmlčala len „na okamih“

Bordel

18.06.2018

Ohnivé pero Q1 2018: "Počúvaj,“ obrovský entuziazmus naplnil vesmírny čln, „dostal som ohromný nápad.“ „Zase chceš pašovať tie myši cez polku galaxie a predávať ich trikrát pod cenu viac »

Parte

27.05.2018

Cestou po parkovisku k môjmu autu som si všimol, že vo vedľajšom aute sedí asi o 15 rokov mladšie žieňa. Blonďavá hlava, vkusný účes a vyletnený outfit vzbudzovali moje sympatie. 'Už len viac »

Milujem ju

06.05.2018

Milujem ženu. Je to láska môjho života. Žena, ktorá ma za chvíľu bude nenávidieť a budem pre ňu ten najhorší na svete. Milujem na nej jej ženskosť. A i náhodným dotykom a bozkom na ruku viac »

Islamský štát, džihád

V Nemecku obvinili muža z plánovania útoku na klzisko v Karlsruhe

14.08.2018 23:08

Muž podstúpil výcvik ostreľovača u Islamského štátu v Iraku v roku 2016, potom sa v roku 2017 vrátil do Nemecka.

Erdogan

Ignorujte iPhone. Erdogan žiada od Turkov bojkot elektroniky z USA

14.08.2018 22:46

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v utorok vyhlásil bojkot elektroniky zo Spojených štátov.

maduro

V súvislosti s pokusom o atentát na Madura zatkli generála

14.08.2018 20:43

Podľa venezuelských predstaviteľov boli pri pokuse o atentát využité dva drony naložené plastickými trhavinami.

Jozef Roháč

Jozef Roháč sa priznal k vražde, za ktorú si odpykáva trest iný človek

14.08.2018 20:27

Slovák sa priznal k vražde podnikateľa Józsefa Prisztása, pričom súd pred dvoma rokmi právoplatne odsúdil za tento skutok Istvána Hatvaniho.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 36777x
Priemerná čítanosť článkov: 357x

Autor blogu

Kategórie