Založ si blog

Koktejl

Na stolíku vedľa lehátka stál nedopitý kokteil. Farebná slamka ladila s klobúčikom, ktorý tienil kopčeku rozpúšťajúcej sa zmrzline. Horúci piesok na pláži a pár paliem, ktoré sa hýbali v sotva badateľnom vánku, a krásna modrá obloha úplne bez obláčika. Vysoko na oblohe pripekalo slnko. Slanú morskú vodu bolo cítiť aj vo vzduchu.

Bokom od pláže bol chodník, po ktorom mladá žena vo fialových plážových šatoch prichádzala k lehátku, vlasy mala v jednoduchom cope, a na očiach mala zrkadlové okuliare . V rukách mala sandále a nohy sa jej zabárali do piesku. Prišla k lehátku a tam si ľahla. Zobrala si koktail a trošku si z neho upila.

„Dobrý koktail, Jack!“ zakričala.

Muž bol ďaleko od brehu. Plával ako delfín a keď začul ženinu pochvalu, tak na chvíľku zmenil polohu a žene iba zakýval. Ešte chvíľu trénoval svoje svalnaté ruky a potom zamieril k brehu. Mokré moderné plavky po kolena sa mu lepili na nohy.

Prišiel k žene a mokrou rukou ju pohladil po líci. Letmo ju pobozkal na pery a zobral si osušku aby sa poutieral.

„Vitaj, Charlotte!“ a takisto si dal trošku kokteilu. „Poď si zaplávať, voda je príjemne studená!“

„Musím počkať chvíľku, práve som si nalakovala nechty!“ povedala Charlotte.

Jack sa milo usmial. Zatrepal hlavou a voda ofrkala Charlotte. Tá zjakla.

„Poď ty sem radšej!“ Charlotte objala Jacka okolo krku a nosom pošteklila Jackov nos. Jack ju štuchol na oboch bokoch pod rebrá. Charlotte naznačila že sa mračí, ale ináč sa ani nehnevala. Ľahla si na lehátko a Jack sa musel oprieť, aby nepripučil Charlotte.

Púštna láska

17.02.2018

Nahá leží v svojej kráse. On, kochá sa jej krivkami, jej vysokými, nízkymi pahorkami. Hladí ju po ryšavom vlase. Kochá, naberá sily, než príde moment ten. Sťa had sa plýži, bozkávajúc viac »

Zicherka

11.02.2018

"No čo, Monči, čo si zas vyviedla?" mama sa ma pýta, keď som už asi tretíkrát do nej drgla chrbtom pri hraní sa s bábikou. Sedela v kresle, popíjala kávu a ja som sa opierala o jej kreslo. viac »

Varenie piva

08.02.2018

„I-lo-ve-rock-n-roll...“ Janes Joplin sa melodicky ozýva z rádia. Slávnostne zahajuje môj obľúbený koníček, varenie piva. Hlasitosť nastavujem na päťdesiat percent. Myšlienky odrážajú viac »

Palestínčania Egypt

Abbás: USA už nie sú mostom

21.02.2018 10:00

"Je to izraelská strana, ktorá stojí za všetkými neúspešnými pokusmi o mierové rozhovory," vyhlásil palestínsky prezident Mahmúd Abbás.

ukrajina, kyjev, vojenská prehliadka, vojaci, porošenko,

Zákon neochráni Porošenka od trestu za genocídu, tvrdia donbaskí separatisti

21.02.2018 09:57

Predseda "najvyššej rady" Doneckej ľudovej republiky Pušilin vyslovil predpoklad, že zákon o reintegrácii Donbasu neochráni lídrov Ukrajiny od trestu.

specialny sud, specializovany trestny sud, pezinok,

Odmietli obžalobu na Kotlebovho poslanca Stanislava Mizíka

21.02.2018 09:54

Polícia ho obvinila zo zločinu výroby extrémistických materiálov, rozširovania extrémistických materiálov a prečinu hanobenia, národa, rasy a presvedčenia.

Harley-Davidson - Jawa

EÚ pohrozila Američanom clami na bourbon či motocykle

21.02.2018 09:28

Európska únia hrozí Spojeným štátom odvetnými clami, ak sa americká vláda rozhodne zaviesť opatrenia obmedzujúce dovoz ocele.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 75
Celková čítanosť: 12107x
Priemerná čítanosť článkov: 161x

Autor blogu

Kategórie