Založ si blog

Josh

Josh vkročil na školský večierok. Bol smäadný a toto bol prvý podnik, kde bolo otvorené. Zamieril si to rovno k baru pre dospelých. Do oka mu padla blondína s peknou postavou a krásnymi blond vlasmi. Nevedel odhadnúť jej vek, ale podľa postavy usudzoval, že to bude niečo cez tridsiatku. Mala biele šaty s veľkými čiernymi motýľmi na sebe. Vedľa nej na stole bol položený biely blobúk s čiernou mašľou.

Josh podišiel bližšie a tam ju začal obťažovať holohlavý pán snedej pleti.

„Johny, daj mi pokoj! Nejdem s tebou na izbu a už vonkoncom nie do sprchy!“ bránila sa blondína.

„Ale Diana, nevieš aký som dobrý a akého ho mám veľkého!“ dobiedzal John.

„O to dáma nemá záujem, John!“ zamiešal sa do rohovoru Josh.

„Ty sa do toho nepleť!“ John sa postavil a chcel akože sotiť do Josha. John bol však opitý a tak sa Josh v poslednej chvíli uhol a John spadol na zem.

Blondína sa otočila a pekne namaľovaná tvár prezrádzala, že tých tridsať bolo málo. Josh tak zmenil odhad na 35. Napriek hádanemu veku sa mu zdala sympatická. Usmiala sa a Josh úklonom hlavy a rukou pozdravil.

„Pane, opustite toto miesto. Toto je školský večierok a predpokladám, že ked sa Josh pozbiera, bude zbytočne agresívny.,“ obrátil sa na Josha asi organizátor.

„Oukej!“ povedal Josh. Svojim oblečením dosť vyčnieval. Bol oblečený v čiernych kožených nohaviciach, čiernom tričku kde bola zobrazená päsť s vystretým ukazovákom a koženkovej čiernej bundy. Na hlave mal čiernu pirátsku šatku s ohnivými plamenmi kol do kola. Bradatý Josh sa otočil a pomaly vykročil von. Už nasadal na motorku a dával si prilbu kde odzadu bola nakreslená hadia hlava, keď prišla k nemu blondína. Dlhé biele vlasy spadali na poprsie. Mala hlboký výstrih a zdalo sa, že asi nemá podprsenku.

„Ďakujem,“ pribehla Diana.

„Niet za čo,“ pousmial sa Josh. S obľubou si ju odmeriaval a obzeral zmyselne jej krivky. „Nechcete sa previesť na harleji?“

„Ja neviem, mám tam dcéru,“ odvetila Diana. Previesť sa v tento horúci večer by nebol zlý nápad, ale aj keď muž jej bol sympatický, stále to bol muž ktorého videla a poznala desať minút.

„Ja som Josh!“ Josh natiahol pravu ruku.

„Teší ma, ja som Diana!“ Diana tiež podala pravú ruku.

„a myslíte si že tú štvrťhodinu by si jej chýbala?“

„To nie,“ Diana sa pozrela oknom a tam deti mali diskotéku.

„Tak naskočte!“ Josh si sadol a naštaroval motorku.

Zaklopkali opätky a Josh zboku uvidel ako Diana prekladá nohu aby vysadla na motorku. Odhalila tak kúsok zo svojich opálených stehien. Josh sa pomaly rozbiehal kontrolujúc či Dianine opätky nezavadzajú. Diana  chytila Josha okolo pása. Hodila hlavou trochu dozadu aby mala vlasy na chrbte.

Josh sa rozbehol, ale nešiel rýchlo. Očkom pokukoval po Diane ako sa jej vlasy trepocú vo vetre.

„Juchú!“ Diana sana chvíľu pustila jednou rukou a natiahla ju hore ale hned ju dala naspäť okolo pása.

Josh tiež nevydržal a keď uvidel, že sukna odhaľuje stehná, znížil rýchlosť a rýchlo natiahol ruku a pohladil blondínu od  polky stehna smerom ku kolenu. Diana si vtedy položila tvár na Joshov chrbát. Obe ruky trochu natiahla a končekmi prstov zablúdila tam, kde začínali mužové stehná.

„Teraz nie!“ zamrmlal Josh. Otočil motorku k parkovisku podnika, kde mala Dianina dcéra večierok. Tam Diana vystúpila,  no neodchádzala. Sklonila hlavu, a sadla si na motorku pred Josha,  tak aby boli tvárami  k sebe.

Josh ju objal a pobozkal na ústa. Popritom ju jednou rukou ju chytil za poprsie a tou druhou zablúdil pod sukňu, ale smerom od kolena vyššie.

„Mami?“ tenký detský hlások prerušil tieto chvíle pri západe slnka.

Diana dala Joshovi ešte rýchly božtek a vysadla si z motorky a upravujúc šaty išla k dcére. Oči mala sklopené a trocha sa červenala.

Šaman

12.12.2018

Pôvodne uverejnené na scifi.sk ako poviedka na počkanie Bum. Bum. Bubny rytmicky bili. Tempo zrychľovalo, až rytmus ustal na dvestosedemdesiatich úderov za sekundu. Muž zatvoril oči. "Idem na viac »

Výťah

28.11.2018

Pôvodná verzia je v súťaži Ohnivé pero 2018, jesenné kolo. Zvuk výťahu zanikal v pracovnom ruchu vstupnej haly policajného inšpektorátu. Spletenec nôh sa rozmotával rôznymi smermi a nechával viac »

Parkovanie

06.11.2018

Ako každý deň, aj dnes večer som sa vybral na menší nákup do obchodu. Už začínalo byť šero, keď som sa blížil k obchodu. Na neďalekom parkovisku drobné auto naštartovalo a cúvaním sa viac »

Mochovce, elektráreň

Tretí blok Mochoviec podstúpi dôležitú skúšku

16.12.2018 13:45

Slovenské elektrárne pokračovali s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce aj počas jesenných dní.

Kažimír

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet si môžeme dovoliť aj s istými rezervami

16.12.2018 13:21

Víťazmi rozpočtu na rok 2019 sú podľa ministra financií rezort obrany a zdravotníctva.

Pavel Brunovský

Vo veku 84 rokov zomrel matematik Pavel Brunovský

16.12.2018 12:48

Matematik a vysokoškolský pedagóg, profesor Brunovský zomrel po ťažkej chorobe.

mäso, nákupy, hydina, supermarket

VIDEO: Lesk a bieda potravín, zahraničné valcujú domáce

16.12.2018 12:00

Obchod s potravinami čaká zlatý vianočný týždeň. A práve teraz sa ukazuje lesk aj bieda ponúkaných potravín - prevahu majú dovážané výrobky nad domácimi.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 45300x
Priemerná čítanosť článkov: 427x

Autor blogu

Kategórie