Založ si blog

Josh

Josh vkročil na školský večierok. Bol smäadný a toto bol prvý podnik, kde bolo otvorené. Zamieril si to rovno k baru pre dospelých. Do oka mu padla blondína s peknou postavou a krásnymi blond vlasmi. Nevedel odhadnúť jej vek, ale podľa postavy usudzoval, že to bude niečo cez tridsiatku. Mala biele šaty s veľkými čiernymi motýľmi na sebe. Vedľa nej na stole bol položený biely blobúk s čiernou mašľou.

Josh podišiel bližšie a tam ju začal obťažovať holohlavý pán snedej pleti.

„Johny, daj mi pokoj! Nejdem s tebou na izbu a už vonkoncom nie do sprchy!“ bránila sa blondína.

„Ale Diana, nevieš aký som dobrý a akého ho mám veľkého!“ dobiedzal John.

„O to dáma nemá záujem, John!“ zamiešal sa do rohovoru Josh.

„Ty sa do toho nepleť!“ John sa postavil a chcel akože sotiť do Josha. John bol však opitý a tak sa Josh v poslednej chvíli uhol a John spadol na zem.

Blondína sa otočila a pekne namaľovaná tvár prezrádzala, že tých tridsať bolo málo. Josh tak zmenil odhad na 35. Napriek hádanemu veku sa mu zdala sympatická. Usmiala sa a Josh úklonom hlavy a rukou pozdravil.

„Pane, opustite toto miesto. Toto je školský večierok a predpokladám, že ked sa Josh pozbiera, bude zbytočne agresívny.,“ obrátil sa na Josha asi organizátor.

„Oukej!“ povedal Josh. Svojim oblečením dosť vyčnieval. Bol oblečený v čiernych kožených nohaviciach, čiernom tričku kde bola zobrazená päsť s vystretým ukazovákom a koženkovej čiernej bundy. Na hlave mal čiernu pirátsku šatku s ohnivými plamenmi kol do kola. Bradatý Josh sa otočil a pomaly vykročil von. Už nasadal na motorku a dával si prilbu kde odzadu bola nakreslená hadia hlava, keď prišla k nemu blondína. Dlhé biele vlasy spadali na poprsie. Mala hlboký výstrih a zdalo sa, že asi nemá podprsenku.

„Ďakujem,“ pribehla Diana.

„Niet za čo,“ pousmial sa Josh. S obľubou si ju odmeriaval a obzeral zmyselne jej krivky. „Nechcete sa previesť na harleji?“

„Ja neviem, mám tam dcéru,“ odvetila Diana. Previesť sa v tento horúci večer by nebol zlý nápad, ale aj keď muž jej bol sympatický, stále to bol muž ktorého videla a poznala desať minút.

„Ja som Josh!“ Josh natiahol pravu ruku.

„Teší ma, ja som Diana!“ Diana tiež podala pravú ruku.

„a myslíte si že tú štvrťhodinu by si jej chýbala?“

„To nie,“ Diana sa pozrela oknom a tam deti mali diskotéku.

„Tak naskočte!“ Josh si sadol a naštaroval motorku.

Zaklopkali opätky a Josh zboku uvidel ako Diana prekladá nohu aby vysadla na motorku. Odhalila tak kúsok zo svojich opálených stehien. Josh sa pomaly rozbiehal kontrolujúc či Dianine opätky nezavadzajú. Diana  chytila Josha okolo pása. Hodila hlavou trochu dozadu aby mala vlasy na chrbte.

Josh sa rozbehol, ale nešiel rýchlo. Očkom pokukoval po Diane ako sa jej vlasy trepocú vo vetre.

„Juchú!“ Diana sana chvíľu pustila jednou rukou a natiahla ju hore ale hned ju dala naspäť okolo pása.

Josh tiež nevydržal a keď uvidel, že sukna odhaľuje stehná, znížil rýchlosť a rýchlo natiahol ruku a pohladil blondínu od  polky stehna smerom ku kolenu. Diana si vtedy položila tvár na Joshov chrbát. Obe ruky trochu natiahla a končekmi prstov zablúdila tam, kde začínali mužové stehná.

„Teraz nie!“ zamrmlal Josh. Otočil motorku k parkovisku podnika, kde mala Dianina dcéra večierok. Tam Diana vystúpila,  no neodchádzala. Sklonila hlavu, a sadla si na motorku pred Josha,  tak aby boli tvárami  k sebe.

Josh ju objal a pobozkal na ústa. Popritom ju jednou rukou ju chytil za poprsie a tou druhou zablúdil pod sukňu, ale smerom od kolena vyššie.

„Mami?“ tenký detský hlások prerušil tieto chvíle pri západe slnka.

Diana dala Joshovi ešte rýchly božtek a vysadla si z motorky a upravujúc šaty išla k dcére. Oči mala sklopené a trocha sa červenala.

Darček

14.12.2017

Neveľké vlny lenivo oplachovali piesočnatú plaž. Ospalé slnko sa pomaly ponáralo do tichého mora hladkajúc malými lúčmi túto mokrú perinu. Zaľúbená dvojica otláčala svoje prsty do ligotajúceho viac »

Neskoro

20.11.2017

Neskoro Žena stepovala pred ubytovňou. Drobné kvapky dopadali na kapucnu a stekali cez plecia na chrbát. Para pri výdychu sa pomaly rozplývala. "Konečne. Meškaš," ženina výčitka neznela tak viac »

Láska

20.11.2017

Láska Láska je oheň divoký Ktorý ti srdce spaľuje Má na teba nároky Než ti pohľad zmaľuje Všetko stráca cenu Všetko ide bokom Či pre muža a či ženu Láska sa stáva bohom Než napíše viac »

piloti, Rusko

Sýria: Rusi sa sťahujú, USA ostávajú

17.12.2017 20:06

Američania sa z blízkovýchodnej krajiny stiahnuť nateraz neplánujú, chcú najprv zničiť radikálov z Islamského štátu.

cert

Čerti pochodovali Piešťanmi, ľudia boli nadšení aj nahnevaní

17.12.2017 19:50

Približne štyridsať čertov v desivých maskách vykročilo Piešťanmi krátko po štvrť na šesť večer.

Rusko, FSB

Teroristický útok v Petrohrade zmarili informácie od CIA, Putin poďakoval Trumpovi

17.12.2017 18:07, aktualizované: 18:54

Atentátnici plánovali útok na katedrálu v druhom najväčšom ruskom meste, po informáciách od CIA ich ruské úrady zadržali.

lekaren, liek, choroba, lieky

Štátny ústav pre kontrolu liečiv sťahuje z trhu niektoré šarže lieku Endiex

17.12.2017 17:06

Dôvodom stiahnutia niektorých šarží lieku z trhu je podozrenie na možnú prítomnosť cudzorodých častíc v lieku.

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 6244x
Priemerná čítanosť článkov: 93x

Autor blogu

Kategórie