Založ si blog

Josh

Josh vkročil na školský večierok. Bol smäadný a toto bol prvý podnik, kde bolo otvorené. Zamieril si to rovno k baru pre dospelých. Do oka mu padla blondína s peknou postavou a krásnymi blond vlasmi. Nevedel odhadnúť jej vek, ale podľa postavy usudzoval, že to bude niečo cez tridsiatku. Mala biele šaty s veľkými čiernymi motýľmi na sebe. Vedľa nej na stole bol položený biely blobúk s čiernou mašľou.

Josh podišiel bližšie a tam ju začal obťažovať holohlavý pán snedej pleti.

„Johny, daj mi pokoj! Nejdem s tebou na izbu a už vonkoncom nie do sprchy!“ bránila sa blondína.

„Ale Diana, nevieš aký som dobrý a akého ho mám veľkého!“ dobiedzal John.

„O to dáma nemá záujem, John!“ zamiešal sa do rohovoru Josh.

„Ty sa do toho nepleť!“ John sa postavil a chcel akože sotiť do Josha. John bol však opitý a tak sa Josh v poslednej chvíli uhol a John spadol na zem.

Blondína sa otočila a pekne namaľovaná tvár prezrádzala, že tých tridsať bolo málo. Josh tak zmenil odhad na 35. Napriek hádanemu veku sa mu zdala sympatická. Usmiala sa a Josh úklonom hlavy a rukou pozdravil.

„Pane, opustite toto miesto. Toto je školský večierok a predpokladám, že ked sa Josh pozbiera, bude zbytočne agresívny.,“ obrátil sa na Josha asi organizátor.

„Oukej!“ povedal Josh. Svojim oblečením dosť vyčnieval. Bol oblečený v čiernych kožených nohaviciach, čiernom tričku kde bola zobrazená päsť s vystretým ukazovákom a koženkovej čiernej bundy. Na hlave mal čiernu pirátsku šatku s ohnivými plamenmi kol do kola. Bradatý Josh sa otočil a pomaly vykročil von. Už nasadal na motorku a dával si prilbu kde odzadu bola nakreslená hadia hlava, keď prišla k nemu blondína. Dlhé biele vlasy spadali na poprsie. Mala hlboký výstrih a zdalo sa, že asi nemá podprsenku.

„Ďakujem,“ pribehla Diana.

„Niet za čo,“ pousmial sa Josh. S obľubou si ju odmeriaval a obzeral zmyselne jej krivky. „Nechcete sa previesť na harleji?“

„Ja neviem, mám tam dcéru,“ odvetila Diana. Previesť sa v tento horúci večer by nebol zlý nápad, ale aj keď muž jej bol sympatický, stále to bol muž ktorého videla a poznala desať minút.

„Ja som Josh!“ Josh natiahol pravu ruku.

„Teší ma, ja som Diana!“ Diana tiež podala pravú ruku.

„a myslíte si že tú štvrťhodinu by si jej chýbala?“

„To nie,“ Diana sa pozrela oknom a tam deti mali diskotéku.

„Tak naskočte!“ Josh si sadol a naštaroval motorku.

Zaklopkali opätky a Josh zboku uvidel ako Diana prekladá nohu aby vysadla na motorku. Odhalila tak kúsok zo svojich opálených stehien. Josh sa pomaly rozbiehal kontrolujúc či Dianine opätky nezavadzajú. Diana  chytila Josha okolo pása. Hodila hlavou trochu dozadu aby mala vlasy na chrbte.

Josh sa rozbehol, ale nešiel rýchlo. Očkom pokukoval po Diane ako sa jej vlasy trepocú vo vetre.

„Juchú!“ Diana sana chvíľu pustila jednou rukou a natiahla ju hore ale hned ju dala naspäť okolo pása.

Josh tiež nevydržal a keď uvidel, že sukna odhaľuje stehná, znížil rýchlosť a rýchlo natiahol ruku a pohladil blondínu od  polky stehna smerom ku kolenu. Diana si vtedy položila tvár na Joshov chrbát. Obe ruky trochu natiahla a končekmi prstov zablúdila tam, kde začínali mužové stehná.

„Teraz nie!“ zamrmlal Josh. Otočil motorku k parkovisku podnika, kde mala Dianina dcéra večierok. Tam Diana vystúpila,  no neodchádzala. Sklonila hlavu, a sadla si na motorku pred Josha,  tak aby boli tvárami  k sebe.

Josh ju objal a pobozkal na ústa. Popritom ju jednou rukou ju chytil za poprsie a tou druhou zablúdil pod sukňu, ale smerom od kolena vyššie.

„Mami?“ tenký detský hlások prerušil tieto chvíle pri západe slnka.

Diana dala Joshovi ešte rýchly božtek a vysadla si z motorky a upravujúc šaty išla k dcére. Oči mala sklopené a trocha sa červenala.

Bordel

18.06.2018

Ohnivé pero Q1 2018: "Počúvaj,“ obrovský entuziazmus naplnil vesmírny čln, „dostal som ohromný nápad.“ „Zase chceš pašovať tie myši cez polku galaxie a predávať ich trikrát pod cenu viac »

Parte

27.05.2018

Cestou po parkovisku k môjmu autu som si všimol, že vo vedľajšom aute sedí asi o 15 rokov mladšie žieňa. Blonďavá hlava, vkusný účes a vyletnený outfit vzbudzovali moje sympatie. 'Už len viac »

Milujem ju

06.05.2018

Milujem ženu. Je to láska môjho života. Žena, ktorá ma za chvíľu bude nenávidieť a budem pre ňu ten najhorší na svete. Milujem na nej jej ženskosť. A i náhodným dotykom a bozkom na ruku viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

Aleš Horváth

Posadťe sa, hneď prinesiem kávu. Aj koláčik si prajete?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 38979x
Priemerná čítanosť článkov: 378x

Autor blogu

Kategórie